Wonderware InTouch; istemcileri operasyonel mükemmellik konusundaki araştırmalarına ulaşmaları konusunda yetki veren ödüllü bir HMI görselleme yazılımıdır.

InTouch; uygulama yapıcılarının işletme genelini kapsayan işlem verimliliği ve maliyet tasarruflarını yürütecek anlamlı içerik oluşturmaya odaklanmalarına olanak sağlamak için basit grafiklerin ötesine geçer. InTouch; operatörlere endüstriyel otomasyon sistemleriyle rutin insan etkileşimlerini en uygun hale getirmeleri konusunda yetki verir. Bu durum; operatör etkinliğinde ölçülebilir bir net artışla sonuçlanır. Duruma bağlı farkındalık kütüphaneleri yoluyla özgün yaklaşımımız, operatörlerin işlemleri etkilemeden önce anormal durumlara hızlı ve doğru bir şekilde değinmeleri konusunda ihtiyaç duydukları bağlam içinde kullanılmış bilgileri sağlar.

Dünyanın endüstriyel tesislerinin üçte birinden fazla, neredeyse her bir ülke ve sanayide kullanılan InTouch HMI yazılımı; mühendislik sadeliği, operasyonel çeviklik ve gerçek zamanlı performans üstünlüğü konusunda işletme değeri sağlamaya devam ediyor.